Specjalista ds. finansowych

Furgonetka Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa, mazowieckie

Furgonetka Sp. z o.o. Sp. k.
Od ponad 18 lat działamy w branży internetowej. Nasze serwisy: Furgonetka.pl i Furgonetka Giełda tworzymy z myślą o rozwoju polskiego rynku e-commerce, zwłaszcza w obszarze logistyki. Posiadamy trzy biura na terenie Polski i zatrudniamy kilkadziesiąt osób.

Szukamy osoby, która dołączy do naszego warszawskiego Działu Finansowego i będzie wspierać realizację nowych projektów.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie, kontrola i weryfikacja otrzymywanych dokumentów kosztowych;
  • analiza danych, sprawdzanie zgodności naliczeń;
  • przygotowywanie i aktualizacja informacji zarządczych w tym: bieżąca i okresowa kontrola poziomu kosztów;
  • sporządzanie zestawień, raportów i analiz dla poszczególnych zespołów;
  • optymalizacja istniejących rozwiązań finansowych;
  • definiowanie zadań dla działu IT z zakresu finansów;
  • analizowanie podjętych działań oraz raportowanie ich efektywności;
  • wsparcie biznesu w analizach;
  • współpraca z pozostałymi działami spółki;
  • bieżąca praca działu finansowego;
  • kontrola stanu należności;
  • współpraca z firmą windykacyjną.

Oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • umiejętności analitycznych;
  • bardzo dobrej znajomość MS Office, w szczególności Microsoft Excel;
  • znajomości narzędzi Google Docs;
  • komunikatywnej znajomości angielskiego;
  • inicjatywy, samodzielności w działaniu oraz otwartości na nowe rozwiązania;
  • mile widziane doświadczenie w branży e-commerce; w firmie kurierskiej;
  • znajomość Trello będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin;
  • nieformalną atmosferę pracy;
  • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu;
  • benefity - kartę MultiSport, lekcje języka angielskiego.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.