POLAQUA Sp. z o.o.

poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. finansowych

Miejsce pracy: Mykanów, k., Częstochowa, biuro budowy Autostrady A1

ZADANIA:

  • nadzór nad rozliczeniami finansowymi budowy, w tym z podwykonawcami oraz dostawcami;
  • efektywna i terminowa weryfikacja zaksięgowanych dokumentów pod względem poprawności z zapisami umów oraz przepisami podatkowymi;
  • odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów księgowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy;
  • wsparcie dla działów finansowych budów w zakresie przepisów podatkowych i raportowania;
  • obsługa finansowa projektów w okresie gwarancyjnym;
  • bieżące raportowanie do Dyrektora Finansowego Produkcji;
  • współpraca z innymi działami firmy, budowami.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane kierunki - Ekonomia, Finanse, Rachunkowość;
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku w branży budowlanej;
  • znajomości zagadnień związanych z księgowością, prawem gospodarczym, przepisami dotyczącymi podatków itp.;
  • znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym;
  • dyspozycyjność oraz mobilność.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów;
  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
  • możliwości rozwoju przy ciekawych projektach infrastrukturalnych;
  • pracę w zespole specjalistów z branży.
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj (znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia) dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.