Specjalista ds. Finansowych - rekrutacja online

HRK S.A.

Kłodzko, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla nojego Klienta, firmy z branży real estate poszukujemy zmotywowanego kandydata na stanowisko

Specjalista ds. FinansowychMiejsce pracy: Kłodzko

Zadania:

  • obsługa najemców od strony kosztowej,
  • naliczanie umów najmu oraz prowadzenie rozliczeń,
  • koordynacja obiegu dokumentów księgowych, dekretacja dokumentów w systemie,
  • udział w tworzeniu budżetu operacyjnego oraz jego kontrola,
  • kontrola dotrzymywania warunków umów zawartych z najemcami, rozliczenia kosztów eksploatacji, czynszów etc.
  • bliska współpraca z działem księgowym,
  • obsługa wewnętrznego systemu administracyjnego,
  • odpowiedzialność za cykliczne raportowanie danych finansowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość MS Office, w tym również Excel
  • wiedza z zakresu księgowości
  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku księgowym lub administracyjnym
  • świetna organizacja pracy
  • sumienność i rzetelność
  • samodzielność i proaktywność

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku
  • szkolenia rozwojowe
  • wiele benefitów pozapłacowych, między innymi: multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dodatki świąteczne i inne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.