Specjalista ds. Finansowych (m/k)

STRABAG

Drawski Młyn, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

  • analiza przetargowych warunków umownych oraz kontrola ofert pod kątem finansowym; ocena szans i ryzyk związanych z realizacją umowy z inwestorem
  • udział w negocjacjach handlowych oraz przygotowywanie umów dla podwykonawców / dostawców
  • wystawianie, księgowanie i kontrola obiegu faktur i innych dokumentów finansowych
  • bieżąca kontrola kosztów na wyznaczonych kontraktach
  • monitorowanie należności i zobowiązań
  • prowadzenie rozliczeń podwykonawców, dostawców i usługodawców
  • dbałość o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów zgodnie z wymogami Koncernu STRABAG

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • preferowane doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej
  • bardzo dobra obsługa komputera i pakietu MS Office - w szczególności Excel
  • sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego
  • prawo jazdy kat B.

Prezentacja firmy

STRABAG jest obecny na polskim rynku budowlanym od ponad 30 lat i realiz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse