Specjalista ds. Finansowych i Administracji

HRK S.A.

Piaseczno, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego ze swoich Klientów, znanego międzynarodowego producenta i dystrybutora aparatury pomiarowej dla branży elektrycznej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Finansowych i AdministracjiMiejsce pracy: Piaseczno

Zadania:

  • administracja sprzedaży w systemie SAP B1
  • rozliczenia pracowników
  • stały nadzór nad płatnościami od klientów i egzekwowanie należności
  • przygotowywanie i wysyłanie raportów finansowych
  • kontrola rachunków zakupowych i ich wprowadzanie do systemu bankowego
  • nadzór nad kompletnością rachunków przekazywanych do księgowości i prawidłowością ich opisu
  • nadzór na rozliczeniami z kontrahentami zagranicznymi
  • prowadzenie spraw ubezpieczeniowych
  • zapewnienie stale aktualnych dokumentów firmowych
  • rozliczenia recyclingu
  • zaopatrzenie biura firmy i inne prace administracyjne

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (ekonomia, finanse lub pokrewne)
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum dobrym (codzienna komunikacja telefoniczna i mailowa)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość Excel, Word
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność, kreatywność
  • Samodzielność i umiejętność dobrej organizacji własnej pracy

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy i płacy,
  • godziny pracy: pon-czw. od 7.30 – 16.00, piątek 7.30-13.30 (możliwość indywidualnego ustalenia)
  • wszelkie narzędzia pracy do dyspozycji,
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie będącej liderem w wielu branżach
  • pracę w kilkunastoosobowym zespole
  • dodatkowe ubezpieczenia na życie i zdrowotne
  • bonus roczny
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji dzięki udziałowi w szkoleniach zagranicznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.