Specjalista ds. finansowo-księgowych

Mosty Łódź S.A.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów infrastrukturalnych oraz użyteczności publicznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • księgowanie faktur kosztowych i sprzedaży ,
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • prowadzenie rejestru gwarancji bankowych i ubezpieczeniowych,
  • rozliczanie kosztów produkcji budowlanej oraz kosztów produkcji pomocniczej,
  • udział w sporządzaniu sprawozdań rocznych i okresowych,
  • sporządzanie sprawozdań skonsolidowanych spółek grupy
  • prowadzenie księgi akcyjnej,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane kierunki rachunkowość, finanse
  • minimum 2 lata doświadczenia na w/w stanowisku
  • znajomość ustawy o rachunkowości , podatku od osób prawnych i podatku od towarów i usług w zakresie prowadzonych zagadnień,
  • dobra znajomość pakietu MS Office w tym w szczególności Excel,
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja czasu pracy ( dokładność, terminowość)

Oferujemy;

  • umowę o pracę na pełny etat
  • pakiet świadczeń socjalnych ( dofinansowanie do wypoczynku, karta sportowa, prywatna opieka medyczna)
  • stabilność zatrudnienia

Prezentacja firmy

Firma budowlana, zajmująca się budową mostów, wiaduktów na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse