Specjalista ds. finansowo-księgowych z j. francuskim

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1094630

Dla naszego klienta, prestiżowej firmy z branży poligraficznej poszukujemy Specjalisty ds. księgowości z j. francuskim.

Obowiązki:
  • weryfikacja i księgowanie dokumentów zgodnie z wewnętrznymi standardami i obowiązującymi przepisami,
  • czynny udział w miesięcznych / rocznych zamknięciach,
  • rozliczanie faktur zakupu,
  • fakturowanie klienta zewnętrznego i wewnętrznego,
  • kontakt z klientem i wewnętrznymi działami firmy (we Francji),
  • przygotowywanie raportów

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość),
  • od 2 do 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziana praca z francuskimi jednostkami),
  • znajomość języka francuskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (praca na systemie księgowym w języku francuskim),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • mile widziana znajomość systemu SAGE i ERP

Oferta:
  • przyjazna atmosfera pracy,
  • możliwość pracy w międzynarodowej korporacji,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość skorzystania z karty medycznej i sportowej na preferencyjnych warunkach,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne,
  • 3-5 dniowe wyjazdy służbowe do Paryża raz w miesiącu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland