Specjalista ds. Finansów z językiem francuskim

Hays Poland

Kraków, śląskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1155926

Obowiązki na tym stanowisku:
- Monitorowanie umownych zobowiązań finansowych,
- Terminowe wystawianie faktur,
- Analiza / weryfikacja projektów,
- Rozpoznawanie przychodów i kosztów na przypisanych projektach,
- Bezpośrednia współpraca z działem należności

Wymagania:
- doświadczenie pracy w obszarze rachunkowości / procesów fakturowania
- dobry język francuski (min. B2)
- dobry język angielski (min B2)

Rekrutujemy do:
jednego ze światowych liderów wśród dostawców nowoczesnych technologii oraz usług konsultingu i outsourcingu!

Oferta:
- start w czerwcu lub lipcu
- praca hybrydowa (biuro w Krakowie lub Katowicach)
- szereg szkoleń wdrożeniowych
- międzynarodowe środowisko

HAYS Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
HAYS Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland