Specjalista ds. exportu z j. niemieckim

Tap Telion Air Pac Sp. z o.o.

Poznań/ Bolechowo, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Rozwój rynku sprzedaży na powierzonym terenie
  • Analiza potrzeb aktualnych i potencjalnych klientów
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Sporządzanie i prezentacja ofert
  • Negocjacje warunków umów handlowych
  • Wdrażanie prowadzonych akcji marketingowych, promocyjnych
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

Wymagania

  • Wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Samodzielność w działaniu, silna motywacja i nastawienie na realizację założonych celów
  • Biegła znajomość języka niemieckiego - jest warunkiem koniecznym (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office: Excel, Word)

Prezentacja firmy

TAP Telion Air Pac Sp. z o.o. to producent kopert bąbelkowych i innych o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Kadra zarządzająca