Opis stanowiska pracy

Obowiązki

  • nawiązywanie kontaktów, budowanie więzi z istniejącymi oraz potencjalnymi klientami firmy
  • przygotowanie i prezentacja ofert handlowych
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • obsługa sprzedaży produktów-negocjowanie warunków transakcji
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji

Wymagania

  • znajomość branży spożywczej na rynkach zagranicznych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe mile widziane
  • biegłą znajomość języka angielskiego
  • praktyczna znajomość technik sprzedaży , łatwość rozmowy
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system prowizyjny / podstawa + premia od sprzedaży

Osoby zainteresowane prosimy o składanie podań za pomocą przycisku aplikuj.

Słowa kluczowe: Specjalista ds. eksportu, Eksport, Export, Specjalista ds. sprzedaży eksportowej, Pracownik działu eksportu, Export specjalist, Przedstawiciel handlowy

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą rodzinną -24 lata na rynku.<br/>Od lat niezmiennie pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Inne