Specjalista ds. Exportu

BMT Sp. z o.o.

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

Jesteśmy firmą pracującą w obszarze rynku reklamy. Poszukujemy Specjalisty ds. Exportu.

Obowiązki na stanowisku Specjalista ds. Exportu:

- pozyskiwanie nowych i utrzymanie relacji z obecnymi klientami
- sprzedaż produktów określona planem sprzedaży
- udział i aktywne uczestnictwo w targach/konferencjach

Oferujemy:

- wynagrodzenie zasadnicze(pełny etat)
- dodatkowa prowizja adekwatna do sprzedaży
- niezbędne narzędzia pracy takie jak: komputer, telefon itp.
- przyjazne warunki pracy
- szkolenia w zakresie wykonywanych obowiązków
- możliwość rozwoju
- wyjazdy służbowe

Wymagania

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- determinacja w osiąganiu wyników
- komunikatywność
- samodzielność w działaniu
- sumienność i dobra organizacja pracy własnej
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma BMT istnieje od 1993 roku. Początkowo zajmowaliśmy się kompleksową... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
po dwóch umowach na czas określony kolejna umowa na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Sprzedaż - Account Management