Specjalista ds. ewidencji magazynowej na 1 zmianę w Łodzi - Pabianice

Agencja Zatrudnienia KS Service

Pabianice, łódzkie

Miejsce pracy: Pabianice

Chcesz wiedzieć, co mamy ciekawego?

Jesteśmy wyjątkowo stabilnym pracodawcą. Na dzień dobry dostajesz umowę o pracę, pracę na 1 zmianę, wynagrodzenie ponad 4200zł brutto, w zależności od Twojego doświadczenia, możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenie kwalifikacji zawodowych i szkolenia.

Międzynarodowa firma logistyczna szuka do swojego zespołu Specjalisty ds. ewidencji magazynowej.

Zakres obowiązków na stanowisku:

- przygotowanie i kontrola dokumentacji

- raportowanie, współpraca z innymi działami w firmie

 - przyjmowanie i kontrola dostaw

- dbanie o prawidłowy obieg palet i zamówień

- weryfikowanie stanów magazynowych

Oferujemy:

- umowę o pracę od pierwszego dnia pracy

- pracę na 1 zmianę

- wynagrodzenie ponad 4200zł brutto, w zależności od Twojego doświadczenia

- pracę w międzynarodowej, nowoczesnej firmie logistycznej

Kogo szukamy?

- osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku (minimum pół roku)

- pracownika zaangażowanego i godnego zaufania

- osoby, zna i potrafi poruszać się w środowisku MS Office

Mile widziane:

- uprawnienia na wózki widłowe UDT

- doświadczenie w pracy biurowej

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.