Specjalista ds. Elektronicznych Systemów Bezpieczeństwa

AAT SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Przeprowadzanie testów sprzętu i oprogramowania dla potrzeb elektronicznych systemów zabezpieczeń;
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów pojawiających się w pracujących systemach;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej do wdrażanych produktów i oprogramowania;
  • Zapewnienie wsparcia technicznego klientom wewnętrznym oraz zewnętrznym
  • Prowadzenie szkoleń (w Polsce i za granicą) z zakresu doboru sprzętu oraz jego konfiguracji.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane kierunki to elektronika, informatyka, mechatronika, automatyka);
  • Znajomość zagadnień z zakresu sieci komputerowych i technologii internetowych;
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i redagowanie dokumentacji technicznej oraz komunikowanie się poprzez email i skype.
  • Komunikatywność, samodzielność i sumienność przy wykonywaniu powierzonych zadań;

Dodatkowym atutem będzie:

  • Ukończenie kursów i szkoleń z zakresu sieci komputerowych;
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie elektronicznych systemów zabezpieczeń: CCTV, KD.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat);
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności;
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności organizacyjnych i interpersonalnych.

Prezentacja firmy

AAT SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA SP. Z O.O. to zespół otwartych, pogodn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca IT - Kontrola jakości, Praca Inżynieria