Specjalista ds. Elektronicznego systemu obsługi wniosków

Narodowe Centrum Nauki

30-081 Kraków, małopolskie

Od: Narodowe Centrum Nauki
Miejsce pracy: 30-081 Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Inne

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

•koordynacja spraw związanych ze współpracą z Ośrodkiem Przetwarzania Informacji.

Zadania szczegółowe:

•tworzenie oraz aktualizacja specyfikacji technicznych dla systemów związanych z obsługą wniosków,

•konfiguracja i utrzymanie aplikacji obsługujących wnioski i projekty badawcze w zakresie ZSUN/OSF,

•zarządzanie modernizacjami konfiguracji systemu ZSUN/OSF w celu zapewnienia obsługi merytorycznej wniosków,

•wsparcie pracowników Centrum w zakresie użytkowania systemu ZSUN/OSF,

•tworzenie i zarządzanie systemem raportowania w oparciu o system bazodanowy,

•wykonywanie innych zleconych przez przełożonego zadań wynikających z zajmowanego stanowiska.

Od kandydatów oczekujemy:

•wykształcenia wyższego,

•ogólnej znajomości przepisów regulujących działalność Narodowego Centrum Nauki,

•dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

•bardzo dobrej znajomość narzędzi MS Office (Word, Excel),

•samodzielności oraz odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań,

•dokładności i rzetelności,

•umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,

•umiejętność analitycznego myślenia,

•inicjatywy i zaangażowania,

•wysokiej kultury osobistej,

•mile widziane doświadczenie programistyczne.

Wymagane dokumenty:

CV i/lub list motywacyjny

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie dokumentó do dnia 30 listopada 2017 r.

W tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia UP/ZESOW/24/2017.

Do przesłanego CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz ewentualnych przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.).

Dokumenty aplikacyjne przesłane po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia terminu składania dokumentów.

Osoby zakwalifikowanie do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione telefonicznie o ich terminie.

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 15 grudnia 2017 r.