Specjalista ds. elektromechaniki

POLSKA AGENCJA ŻEGLUGI POWIETRZNEJ

Warszawa, mazowieckie

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • Prowadzenie eksploatacji (diagnostyka oraz usuwanie awarii) agregatów prądotwórczych oraz współpraca z oddziałami terenowymi w tym zakresie,
  • Opracowywanie dokumentacji w zakresie eksploatacji,
  • Wykonywanie przeglądów okresowych powierzonych urządzeń,
  • Udział w odbiorach FAT/SAT agregatów prądotwórczych zainstalowanych w obiektach PAŻP.

Wymagania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie minimum średnie na kierunku mechanika samochodowa,
  • 8 lat doświadczenia zawodowego w przypadku wykształcenia średniego,
  • 7 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku mechanika samochodowego,
  • Uprawnienia elektryczne E do 1kV,
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne D do 1kV,
  • Umiejętność obsługi programów biurowych MS Office oraz oprogramowania AutoCAD,
  • Znajomość oprogramowania do obsługi silników spalinowych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dokładność, systematyczność,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji do dnia 06.08.2019

Za wszystkie aplikacje dziękujemy.
Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.