Opis stanowiska pracy

„Homanit Polska Spółka z o.o. i Spółka” Spółka Komandytowa w Karlinie, należy do niemieckiej grupy Homanit i w europejskiej branży przetwórstwa drewna jest wiodącym producentem cienkiej, wysoko uszlachetnionej płyty HDF oraz MDF.

SPECJALISTA DS. ELEKTROENERGETYCZNYCH I INWESTYCYJNYCH

Miejsce pracy: Karlino

Opis zadań:

  • Organizacja i nadzór prac inwestycyjnych z zakresu planowania i montażu maszyn i urządzeń;
  • Organizacja procesu utrzymanie w pełnej sprawności technicznej i ruchowej urządzeń elektroenergetycznych, układów zasilania, napędów elektrycznych i układów sterowania urządzeń;
  • Nadzór nad pracami konserwacyjnymi, remontowymi i usuwaniem awarii urządzeń elektroenergetycznych, sieciach zasilania, napędach elektrycznych maszyn i urządzeń oraz układach sterowania;
  • Analiza pracy maszyn i urządzeń, ich awaryjności oraz strat energetycznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie/wyższe techniczne;
  • Praktyczna znajomość funkcjonowania urządzeń elektroenergetycznych w zakładzie produkcyjnym;
  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy z urządzeniami podlegającymi dozorowi technicznemu;
  • Uprawnienia energetyczne D/G-1,D/G-2;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, CAD, mile widziany SAP;
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będą dodatkowymi atutami.

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • bogaty pakiet świadczeń z ZFŚS;
  • obiady za 1 zł;
  • możliwości rozwoju poprzez udział w szkoleniach i projektach wdrożeniowy.

Prezentacja firmy

Homanit Polska Spółka z o.o. i Spółka Komandytowa w Karlinie, należy do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Energetyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria