Specjalista ds. Eksportu

BSK Return S.A.

Zawiercie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Spółka z branży stalowej, posiadająca sieć sprzedaży na terenie całego kraju, w związku z dynamicznych rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko pracy:

Miejsce pracy: Zawiercie - cała POLSKA

Obowiązki służbowe:

  • aktywna sprzedaż wyrobów hutniczych
  • stałe poszukiwanie zagranicznych partnerów handlowych
  • umacnianie relacji z dotychczasowymi klientami firmy,
  • tworzenie ofert handlowych, analiza rynku i poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży,
  • planowanie zapasów magazynowych produktów przeznaczonych na eksport oraz kontrola płatności,
  • realizacja planów sprzedaży.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w branży stalowej co najmniej 2 lata – warunek konieczny,
  • dobra znajomość rynku wyrobów hutniczych (głównie pręty gładkie, pręty płaskie, stal jakościowa)
  • znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami biznesowymi,
  • skuteczność w osiąganiu założonych celów,
  • samodzielność, umiejętność efektywnej organizacji własnej pracy oraz konsekwencja w działaniu,
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • biegła znajomość obsługi komputera (MS Windows, MS Office),
  • mobilność - czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • dodatki pozapłacowe w postaci m.in.: karty multisport,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie