Ta oferta pracy nie jest już aktywna.

SPECJALISTA DS. EKSPORTU - Pustków-Osiedle, podkarpackie

Od: KRONOSPAN HPL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opublikowano:17-04-2019 | Ostatnia aktualizacja:27-04-2019

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Liczba wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie Bez wykształcenia

Branża: Oferty pracy na Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Oferty pracy na Obsługa klienta, Oferty pracy na Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Oferta pracy, na którą zgłaszasz swoją kandydaturę wymaga wypełnienie formularza bezpośrednio na stronie Pracodawcy. Klikając na "Zgłoś kandydaturę" zostaniesz przekierowany do strony internetowej Pracodawcy

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/1059

Obowiązki:

•Utrzymywanie dobrych relacji (telefonicznych i mailowych) z dedykowanymi klientami;
•Koordynowanie procesu realizacji zamówienia handlowego, w tym m.in. wprowadzanie nowych zamówień do systemu, udzielanie informacji o produktach, generowanie dokumentów sprzedażowych, przygotowywanie ofert i cenników, przekazywanie i nadzorowanie realizacji zamówienia na poziomie produkcji i wysyłki towaru do klienta;
•Ścisła współpraca z terenowymi Przedstawicielami Handlowymi, Działem Planowani Produkcji oraz z Działem Logistyki

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • OBSŁUGA MS EXCEL

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Miejsce pracy: 39-206 Pustków-Osiedle 59e, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV, SKIEROWANIE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Telefon: 14 6709525

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty