Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984), poszukuje dla swojego Klienta kandydatek/ów na stanowisko:

Specjalista ds. Eksportu

Nr oferty: SE/06/PL
Miejsce pracy: Łańcut

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Rozwój sprzedaży na wyznaczonych rynkach,
• Pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych z sektora B2B
• Realizacja założonych planów sprzedaży
• Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji handlowych
• Sporządzanie dokumentów sprzedaży
• Analizowanie rynku pod kątem potencjału sprzedaży i preferencji Klientów
• Raportowanie w zakresie realizacji planów sprzedaży

Wymagania

• Wykształcenie wyższe (handel międzynarodowy, ekonomia, marketing)
• 3-letnie doświadczenie w pracy w sprzedaży na rynkach międzynarodowych
• Biegła znajomość j.angielskiego - warunek konieczny
• Mile widziana znajomość j.niemieckiego
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Silna motywacja do osiągania wysokich wyników
• Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych
• Dynamizm w działaniu i umiejętność analitycznego myślenia
• Wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie międzynarodowej,
• Perspektywę rozwoju zawodowego oraz nabywania nowych kompetencji,
• Uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach oraz kursach językowych,
• Niezbędne narzędzia pracy ,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

W temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine Sp. z o.o. z siedzibą ul. Laurowa 2, 35-232 Rzeszów moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984).... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie