Specjalista ds. Eksportu

Clovin S.A.

Czyżew, podlaskie

Opis stanowiska pracy

  • obsługa zagranicznych klientów firmy
  • monitorowanie procesu obsługi zamówień
  • nadzorowanie odpraw eksportowych
  • ustalanie sposobu transportu towarów
  • prowadzenie dokumentacji exportowej

Wymagania:

  • dobra znajomość języka rosyjskiego
  • komunikatywna angielskiego
  • wykształcenie min. średnie preferowane wyższe (mile widziani absolwenci wyższych uczelni)
  • duża staranność i skrupulatność
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu office
  • znajomość prowadzenia dokumentacji handlowej
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę, praca w siedzibie firmy CLOVIN Czyżew
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Firma Clovin s.a. istnieje na rynku od 20 lat. Jesteśmy producentem che... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management