Ta oferta pracy nie jest już aktywna.

SPECJALISTA DS. EKSPORTU - Biłgoraj, lubelskie

Od: MEWA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Opublikowano:18-04-2019 | Ostatnia aktualizacja:28-04-2019

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Liczba wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie Bez wykształcenia

Branża: Oferty pracy na Sprzedaż - Account Management, Oferty pracy na Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Oferty pracy na Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie

Oferta pracy, na którą zgłaszasz swoją kandydaturę wymaga wypełnienie formularza bezpośrednio na stronie Pracodawcy. Klikając na "Zgłoś kandydaturę" zostaniesz przekierowany do strony internetowej Pracodawcy

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0484

Obowiązki:

- aktywne poszukiwanie nowych klientów i firm pośredniczących za granicą
- analiza rynków zagranicznych w kontekście potencjału sprzedażowego
- kompleksowa obsługa klientów zagranicznych wraz z doradztwem w zakresie oferowanego asortymentu
- monitorowanie działań konkurencji na rynkach zagranicznych
- współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy poza granicami kraju

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa programu MS Office

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego potwierdzona odpowiednimi certyfikatami

Miejsce pracy: Krzeszowska 62, 23-400 Biłgoraj, powiat: biłgorajski, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: cv na adres e-mail kadry@mewa.com.pl

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu: Agata Obszyńska

Telefon: 846850020

Email: agata.obszynska@pupbilgoraj.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty