Specjalista ds. Eksportu

Clovin S.A.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

  • aktywna prezentacja i sprzedaż produktów firmy na wskazanych rynkach zagranicznych
  • obsługa obecnych , stałych zagranicznych klientów firmy
  • budowanie długofalowych relacji biznesowych oraz zapewnienie wsparcia klientom
  • kompleksowa obłsuga całego procesu sprzedażyi monitorowanie procesu obsługi zamówień
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • biegła znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na stanowisku eksportowym mile widziane
  • wykształcenie wyższe
  • orientacja na klienta , inicjatywa w działaniu ,skrupulatność i starnnoścć – warunki konieczne
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu office
  • znajomość prowadzenia dokumentacji handlowej
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • praca w dużej stabilnej firmie z 25 letnim doświadczenie
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat w biurze handlowym firmy CLOVIN S.A. w Białymstoku,
  • praca w młodym , dynamicznym zespole sprzedażowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.Ust. nr 133,poz. 833 z dnia 29.08.97 r.)

Prezentacja firmy

Firma Clovin s.a. istnieje na rynku od 20 lat. Jesteśmy producentem che... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Logistyka