Specjalista ds.eksportu

MAS Sp. z o.o.

43-190 Mikołów, śląskie

Opis stanowiska pracy

• współpraca oraz tworzenie odpowiednich relacji z klientami zagranicznymi na podstawie rozeznania ich potrzeb i bieżącej sytuacji;
• przygotowywanie ofert handlowych,
• udział w negocjacjach handlowych;
• realizacja zatwierdzonych projektów;

Wymagania

• doświadczenie w handlu zagranicznym min 1 rok;
• doświadczenie w branży górniczej będzie mile widziane;
• znajomość języka angielskiego – biegle w mowie i piśmie ;
• wykształcenie średnie - posiadanie wykształcenia wyższego będzie dodatkowym atutem;
• wielozadaniowość;
• otwartość na wyzwania;
• gotowość na delegacje zagraniczne;
• komunikatywność, inicjatywa;
• umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole;
• dokładność i obowiązkowość, poczucie odpowiedzialności za zlecone zadania;
• znajomość obsługi programów MS Office;
• prawo jazdy kat.B;

Prezentacja firmy

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1990 roku. Lata pracy pozwoliły nam zb... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi