Specjalista ds. eksportu z językiem hiszpańskim i/lub francuskim

Orienta Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Obecnie dla naszego klienta zajmującego się produkcją, dystrybucją i handlem elektroniką użytkową poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- Współpraca z zagranicznymi (odpowiednio hiszpańskimi lub/i francuskimi) klientami,
- Pozyskiwanie nowych klientów,
- Utrzymywanie pozytywnych relacji,
- Prezentacja ofert handlowych,
- Realizacja planów sprzedażowych,
- Analiza konkurencji pod kątem atrakcyjności oferty,
- Działania marketingowe oraz promocyjne,
- Tłumaczenia potrzebnych dokumentów (prezentacji, opisów urządzeń itp.),
- Udział w targach
- Raportowanie wykonanej pracy.

Wymagania:
- Doświadczenie we współpracy z klientami oraz w sprzedaży,
- Zaawansowana (C1/C2) znajomość języka hiszpańskiego i/lub francuskiego pozwalająca swobodną komunikację biznesową, mile widziana znajomość innych języków obcych,
- Mile widziane zainteresowanie branżą elektroniki użytkowej,
- Dyspozycyjność, zaangażowanie oraz determinacja.

Oferujemy:
- Atrakcyjne warunki finansowe dostosowane do realizowanych zadań;
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w adekwatnych szkoleniach;
- Możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych (karta sportowa, opieka medyczna)
- Miejsce pracy, które jest dobrze skomunikowane z każdą częścią Wrocławia,
- Praca w przyjaznej atmosferze, w rozwijającej się firmie o uznanej marce.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.