Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/08/2018.

Specjalista ds. Eksportu z językiem francuskim

Kraków, małopolskie

ATERIMA HR

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • codzienny kontakt z klientami firmy (telefoniczny, mailowy)
  • prowadzenie rozmów handlowych oraz przygotowywanie ofert
  • przyjmowanie zamówień oraz nadzór nad ich właściwą realizacją
  • prowadzenie dokumentacji eksportowej
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

  • biegle posługujesz się językiem francuskim w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży technicznej (mile widziane)
  • posiadasz doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta/sprzedażą
  • jesteś osobą dobrze zorganizowaną, dokładną, samodzielną
  • cechują Cię bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • pracę pełną wyzwań oraz możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • wynagrodzenie podstawowe plus premie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta