Specjalista ds. Eksportu (język niemiecki)

GTV Poland Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa / Pruszków, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa / Pruszków
Region:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu i stabilnej pozycji na rynku - umowa o pracę
  • Realizację ambitnych zadań umożliwiających wykorzystanie potencjału zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną (pakiet z opieką stomatologiczną oraz możliwością objęcia opieką członków rodziny)
  • Możliwość skorzystania z bezpłatnego dojazdu do siedziby GTV w Pruszkowie (Przystanki: Metro Politechnika, Dw. Zachodni, Ursus Skorosze, PKP Pruszków)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku i możliwość rozwoju zawodowego
  • Życzliwą atmosferę pracy w dynamicznym zespole

Zadania do realizacji:

  • Zarządzanie kompleksowym procesem handlowym w ramach powierzonego rynku (DACH) – kanał B2B
  • Realny wpływ na kształtowanie i realizację polityki handlowej
  • Budowanie struktur sieci sprzedaży w oparciu o istniejących oraz nowych klientów
  • Prezentacja oferty firmy, negocjacje, obsługa klientów w języku niemieckim
  • Odpowiedzialność za poprawny obieg informacji i dokumentacji handlowej
  • Udział w targach i spotkaniach z klientami
  • Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy

Oczekujemy:

  • Znajomości jęz. niemieckiego umożliwiającej swobodną komunikację biznesową – warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość innych języków obcych :)
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z handlem zagranicznym
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie zdobyte za granicą
  • Samodzielności, doskonałej organizacji pracy, biegłej obsługi komputera (w tym MS Excel)
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Pozytywnego usposobienia, zmysłu handlowego, chęci rozwoju
  • Komunikatywności oraz łatwości nawiązywania kontaktów
GTV Poland Sp. z o.o. Sp.k. GTV Poland Sp. z o.o. Sp.k. GTV Poland Sp. z o.o. Sp.k.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.