Specjalista ds. e-marketingu

Polska Grupa Uzdrowisk

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Ciebie, jesli:

  • masz min. 2 lata doświadczenia w pracy e-marketingu (mile widziane praktyczne udokumentowane doświadczenie w pracy agencji e-marketingowej)
  • Bardzo dobrze posługujesz się aplikacjami typu Google Addwords, Google Analytics, Google Search Console, Brand24, głównie w zakresie tworzenia zestawień, raportów, prezentacji danych;
  • Bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Office w szczególności MS Excel - głównie w zakresie tworzenia zestawień, raportów, prezentacji danych;
  • Biegle posługujesz się obsługą paneli CMS
  • Biegle posługujesz się obsługą paneli do tworzenia kampanii w Social Media
  • Mile widziana obsługa programów graficznych typu: Adobe Photoshop, Corel,
  • posiadasz bardzo dobre kompetencje w zakresie komunikacji, nastawienie na współpracę, umiejętności analityczne
  • budujesz z ludźmi dobre relacje i wiesz jak to robić także w pracy;
  • potrafisz się szybko wdrażać i umiesz pracować pod presją czasu;
  • takie cechy jak: samodzielność, skuteczność i sprawczość to Twoje drugie imię
  • w każdej sytuacji szukasz rozwiązań, nie boisz się podejmować decyzji i przyjmować na siebie odpowiedzialności, stawiasz sobie i osiągasz ambitne cele;
  • przywiązanie do szczegółów oraz silne nastawienie na działanie

Na czym będzie polegała Twoja praca:

  • Tworzenie, koordynowanie i monitorowanie kampanii Google Adwords
  • Tworzenie, koordynowanie i monitorowanie kampanii SEO
  • Tworzenie i dbanie o wysoką jakość „content marketingu” w treściach stron internetowych PGU i Interferie
  • Identyfikowanie nowych możliwości i kierunków rozwoju / optymalizacji realizowanych projektów z dziedziny e-marketingu
  • Opracowanie raportów za pomocą Google Analytics, Brand24 (prowadzenie statystyk, tworzenie „śledzenia konwersji”, tworzenie raportów itp.)
  • Tworzenie kampanii na portalach Social Media
  • Pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się Grupie;

Prezentacja firmy

Polska Grupa Uzdrowisk została powołana do życia w 2011 roku. Obecnie je... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 500PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
benefit, multisport, opieka medyczna
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja