Opis stanowiska pracy

Brainstorm Group jest liderem na rynku doradztwa biznesowego i szkoleń. Firma realizuje projekty w Polsce, Rosji i na Ukrainie.
Do grupy kapitałowej należą spółki Brainstorm Group Sp. z o.o., IZAR Sp. z o.o., Filters International Sp. z o.o. i Brainstorm Academy Sp. z o.o.
W Polsce Brainstorm Group posiada oddziały w Warszawie i Wrocławiu. Siedziba firmy mieście się w Dąbrowie Górniczej.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko specjalisty ds. e-marketingu.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- przygotowanie kampanii e-marketingowych
- aktualizację treści na stronach internetowych firm z Grupy Kapitałowej
- przygotowywanie i obróbkę materiałów do publikacji w internecie (tekst, film, audio)
- politykę komunikacyjną firmy w internecie
- prowadzenie profili społecznościowych na FB, Lin, GL oraz kanału YouTube
- współpracę z agencjami PR i dostawcami mediów reklamowych
- badanie potrzeb Klienta wewnętrznego w zakresie e-marketingu
- przygotowywanie akcji promujących produkty i usługi w internecie
- pozyskiwanie nowych klientów poprzez kanał internetowy
- obsługę platformy szkoleniowej służącej do przygotowania szkoleń e-learningowych i testów wiedzy
- obsługę platformy służącej do przeprowadzania ocen 360 st

Wymagania

- Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
- Dyspozycyjności i gotowości do realizacji nowych projektów
- Entuzjazmu i zaangażowania w pracę
- Wysokiej orientacji na cel
- Umiejętności analitycznego myślenia, wnioskowania i syntezy informacji.
- Szerokiego spojrzenia na biznes i potrzeby firmy
- Chęci ciągłego rozwoju i otwartości na informacji zwrotną
- Umiejętności biegłego posługiwania się narzędziami w środowisku internetowym
- Posiadania Prawo Jazdy Kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu

Dodatkowo atutem będzie:

- Znajomość jednego lub większej ilości języków: Angielski, Niemiecki.
- Ukończona Szkoła Trenerów
- Umiejętność programowania pomagająca w edycji stron internetowych

W ramach zatrudnienia zapewniamy:

- dużą ilość wyzwań i okazji do rozwoju
- duże zróżnicowanie aktywności
- pracę w zespole pasjonatów i ekspertów w swoich dziedzinach
- narzędzia pracy (laptop, telefon)
- atrakcyjny system motywacyjny
- uczestnictwo w ciekawych projektach rozwojowych

Prezentacja firmy

Brainstorm Group Sp z o.o. to lider na polskim rynku usług szkoleniowych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce