Specjalista ds. E-MARKETINGU

Agencja MTWEB

31-501 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

MtWeb- jesteśmy Agencją, która od ponad 10-ciu lat prowadzi kampanie e-marketingowe firm. Współpracujemy bądź współpracowaliśmy z wieloma polskimi i zagranicznymi Partnerami w tym m.in.:

inAustria, Urząd Miasta Krakowa, Teekane Polska, Paccor Polska, Dr Irena Eris, UBM Polska, Langsteiner, Farmona i wiele innych

Zadania:

- Kreacja, wdrożenie i koordynowanie kampanii SEM lub Social (w zależności od umiejętności i doświadczenia)

- opracowywanie strategii kampanii

- planowanie i koordynowanie działań contentowych (wśród podległych współpracowników)

- analiza danych i przygotowywanie raportów działań e-marketinowych

- współpraca z działami marketingu Partnerów

Wymagania

Czego oczekujemy:

- doświadczenia w prowadzeniu kampanii Adwords lub kampanii w Social Media

- umiejętności kreatywnego myślenia

- znajomości Google Adwords lub Facebook Ads

- umiejętności analizy prowadzonych kampanii

- efektywnego realizowania powierzonych działań

Mile byłoby gdybyś posiadał/a:

- doświadczenia w tworzeniu tekstów marketingowych

- znajomości Google Analytics i innych narzędzi wspierających prowadzenie kampanii

- dobra znajomość j. angielskiego

Co od nas:

- praca na pełny etat

- młody kreatywny zespół

- szkolenia

- atrakcyjne wynagrodzenie

- praca w Centrum Krakowa

Prezentacja firmy

MtWeb- jesteśmy krakowską Agencją Interaktywną. Pracujemy dla lok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Internet / e-commerce