Clarena Sp. z o.o. Sp. k.

Specjalista ds. e-commerce

Od: Clarena Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Wilczyce, k., Wrocław

Główne zadania:

  • projektowanie, planowanie, realizowanie i optymalizowanie kampanii w kanale internetowym,
  • rozwijanie sprzedaży internetowej,
  • monitorowanie wyników prowadzonych działań sprzedażowych w internecie,
  • współpraca nad tworzeniem materiałów marketingowych,
  • monitorowanie i analizowanie trendów na rynku
  • współpraca przy rozwijaniu obecnych oraz wdrażaniu nowych rozwiązań w zakresie e-commerce.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w e-commerce lub e-marketingu,
  • wysoce rozwinięte umiejętności analityczne,
  • kreatywność, samodzielność, nieszablonowość w myśleniu,
  • umiejętność gry zespołowej i pracy pod presją czasu nad kilkoma projektami jednocześnie,
  • sprawne posługiwanie się Google Analytics, Google Tag Manager, Google Ads i Merchant Center, Facebook Ads oraz doświadczenie w e-mail marketingu,
  • znajomość podstawy HTML i CSS,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym lub wyższym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • motywujący system wynagrodzenia z premiami okresowymi,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia szerokiego doświadczenia,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów oraz dużą samodzielność w działaniu,
  • pracę w fajnym biurze, wsparcie ze strony świetnego zespołu oraz niezbędne narzędzia do pracy,
  • pakiet pozafinansowych świadczeń – ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport

Zastanawiasz się nad lokalizacją? Nic się nie martw - nasi Pracownicy dojeżdżają z różnych części Wrocławia i na pewno chętnie Cię ze sobą zabiorą :-)