Specjalista ds. e-commerce

Koleje Dolnośląskie S.A.

Legnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie kampanii marketingowych i sprzedażowych on-line dotyczących ofert handlowych, odpowiedzialność za informację o każdym etapie kampanii (planowanie, realizacja, rozliczenie),
  • współtworzenie i wdrażanie strategii marketingu cyfrowego i sprzedaży, udział w tworzeniu nowych kanałów sprzedaży internetowej i nowych ofert handlowych,
  • śledzenie trendów rynkowych, monitorowanie konkurencji i kontrahentów oraz analiza realizowanych zadań w celu dostosowania działań w zakresie marketingu cyfrowego i sprzedaży on-line,
  • konfiguracja narzędzi analitycznych (takich jak Google Analytics),
  • rozwój innowacyjnych rozwiązań w obszarze marketingu cyfrowego,
  • wdrażanie i aktualizacja ofert i treści handlowych na stronie internetowej Spółki (zarządzanie treścią, ustawianie grafik, linkowanie komunikatów, analizy ruchu, rekomendowanie zmian pod kątem SEO),
  • wdrażanie i aktualizacja oferty handlowej w zewnętrznych platformach internetowych we współpracy z dostawcami,
  • udział w rozwoju oprogramowania sprzedaży ofert w Internecie,
  • współpraca z innymi działami i dostawcami oprogramowania w zakresie realizacji projektów e-commerce,
  • udział w procesie kreowania polityki sprzedażowej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • co najmniej dwa lata pracy w branży e-commerce na podobnym stanowisku w ciągu ostatnich pięciu lat,
  • znajomość technologii informatycznych i platform używanych w digital marketingu,
  • umiejętności w zakresie komunikacji wewnętrznej i wspierania zmian,
  • doświadczenie w pracy w zespole,
  • biegłość i samodzielność w realizacji zadań, bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • zdolność do pracy (w tym w formule pracy zdalnej) w środowisku o dużej presji i szybkim tempie, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości, staranności i terminowości,
  • duch przedsiębiorczości i innowacyjności z dużą otwartością na nowe trendy technologiczne,
  • umiejętność prezentacji danych, idei, pomysłów i rozwiązań,
  • umiejętności analityczne.

Oferujemy

  • Stabilną i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet świadczeń i benefitów

Zgłoszenie prosimy przesłać za pomocą przycisku "aplikuj" lub składać je osobiście w Biurze Zarządu (1. piętro).

Koleje Dolnośląskie S.A. zastrzegają sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prezentacja firmy

Koleje Dolnośląskie S.A. zostały utworzone przez Samorząd Województwa Do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja