Specjalista ds. E-commerce

Shoper

Kraków, małopolskie

Shoper
Shoper to największy dostawca oprogramowania do prowadzenia sklepu internetowego w Polsce – działamy na rynku e-commerce od 2005 roku, pozwalając na swobodną i profesjonalną sprzedaż online. Z naszego oprogramowania korzysta ponad 15 tys. e-biznesów, prowadzonych przez małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorców, którzy stawiają na nowoczesny handel i technologie.

Jeśli też jesteś pasjonatą e-handlu oraz nowych technologii, uwielbiasz wyzwania i chcesz mieć realny wpływ na rozwój najbardziej dynamicznej branży na świecie – dołącz do nas!

Miejsce pracy: Kraków

Dołącz do nas i zostań częścią 19 osobowej ekipy działu obsługi klienta

Opis stanowiska:

Pracując na stanowisku Specjalisty ds. E-commerce będziesz odpowiedzialny/a za wsparcie klientów związane z obsługą sklepu internetowego na platformie Shoper poprzez kontakt telefoniczny oraz mailowy w tym:

  • Budowanie długoterminowych, dobrych relacji z bieżącymi/nowymi Klientami
  • Prowadzenie rozmów wychodzących- badanie potrzeb klientów, kontakt z potencjalnymi klientami zakładającymi 14 dniowe wersje demonstracyjne sklepu, by pomóc w jak najlepszym poznaniu możliwości oprogramowania Shoper.
  • Prowadzenie rozmów przychodzących- bieżące wsparcie związane z obsługą, konfiguracją sklepów
  • Kompleksowa obsługa Klienta m.in. przygotowywanie ofert, wystawianie faktur, przeprowadzanie audytów
  • Dosprzedaż usług dodatkowych bieżącym Klientom takich jak: domeny, certyfikaty SSL, grafika
  • Współpraca z innymi działami Firmy: IT, Marketing
  • Pomoc techniczna w podstawowej konfiguracji sklepów internetowych na platformie Shoper

Z twojej strony wymagamy:

  • Min. rocznego doświadczenia w sprzedaży​ lub obsłudze klienta
  • Umiejętności prowadzenia skutecznej komunikacji​ (telefon, mail)
  • Umiejętność organizacji pracy;
  • ogólnej znajomości produktów i usług SaaS ​w branży e-commerce,
  • chęci uczenia się oraz szybkiego przyswajania zdobytej wiedzy
  • Determinacja w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność (praca na pełny etat)
  • Umiejętności negocjacyjne

Możesz się pochwalić tymi umiejętnościami? Jeśli tak, czeka u nas na ciebie przestronne biurko i wygodny fotel, a oprócz tego jeszcze:

  • Długoterminowa umowa o pracę. Oczywiście na papierze i w dwóch egzemplarzach
  • Udział w wewnętrznych i zewnętrznych projektach edukacyjnych, konferencjach, szkoleniach poszerzających horyzonty i wiedzę.
  • Onboarding- pełne wsparcie i wdrożenie na stanowisko
  • Bogaty pakiet socjalny, dzięki któremu ominiesz kolejki do lekarza, popracujesz nad formą na siłowni, a nawet podszlifujesz swój angielski
  • Zgrany zespół internetowych entuzjastów, z którymi w przerwie od zajęć zagrasz w piłkarzyki, a w weekend pojedziesz na wyjazd integracyjny za miasto
  • A przede wszystkim mnóstwo wyzwań, które odmienią twoje (zawodowe) życie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.