SPECJALISTA DS. E-COMMERCE

Spokey Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

- wystawianie i weryfikacja poprawności aukcji internetowych zgodnie z przyjętymi kryteriami;

- przygotowywanie prezentacji opisowo-graficznej na allegro;

- zarządzanie wystawionymi aukcjami w serwisie Allegro;

- dbanie o atrakcyjność i konkurencyjność oferty w kanałach sprzedaży detalicznej, analizowanie działań konkurencji;

Wymagania

- doświadczenia w tworzeniu i wystawianiu aukcji na Allegro;

- doświadczenia w zarządzaniu ofertą na Allegro;

- precyzji i dokładności wykonywanych zadań;

- mile widziana znajomość platformy BaseLinker;

- mile widziana znajomość programu do obróbki graficznej;

- zaangażowania oraz pomysłowości.

Prezentacja firmy

Lider rynku, ogólnopolski dystrybutor artykułów biurowych i szkolnych, a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce