Orienta Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. e-commerce

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-845 Warszawa

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zamówień, zwrotów i reklamacji,
  • Obsługa klienta,
  • Aktualizacja oferty sklepu,
  • Wprowadzanie produktów do sklepu internetowego,
  • Kontakt z podmiotami współpracującymi,
  • Tworzenie opisów produktów,
  • Monitorowanie realizacji celów sprzedażowych i raportowanie wyników,
  • Monitorowanie rynku i trendów rynkowych w zakresie e-commerce,
  • Współpraca z innymi działami.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w podobnej pracy,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2,
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • Znajomość branży e-commerce i platform sprzedażowych,
  • Mile widziana znajomość programu Symfonia Handel.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Kartę Multisport
  • Pakiet medyczny

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.