Specjalista ds. E-commerce (wsparcie klientów związane z obsługą platform internetowych)

Loxez sp. z o.o.

42-200 Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Pracując na stanowisku Specjalisty ds. E-commerce będziesz odpowiedzialny/a za wsparcie klientów związane z obsługą internetowej platformy Solex B2B poprzez kontakt telefoniczny oraz mailowy w tym:

- budowanie długoterminowych, dobrych relacji z bieżącymi i nowymi Klientami
- prowadzenie rozmów przychodzących - bieżące wsparcie związane z obsługą i konfiguracją systemów Klienta
- współpracę z działem IT w celu rozwiązywania problemów Klienta
- pomoc techniczną dla Klientów w podstawowej konfiguracji internetowej platformy Solex B2B

Praca na miejscu w centrum Częstochowy.

Wymagania

- biegła znajomość obsługi komputera
- umiejętność prowadzenia skutecznej komunikacji (telefon, mail)
- umiejętność organizacji pracy
- chęć uczenia się oraz szybkiego przyswajania zdobytej wiedzy
- determinacja w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów
- wysoka kultura osobista

Mile widziane:
- podstawowa wiedza z zakresu HTML i CSS
- doświadczenie w prowadzeniu sklepów internetowych

Prezentacja firmy

Tworzymy najlepszy w Polsce system sprzedaży online B2B. Pracujemy z naj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta