Specjalista ds. Dystrybucji i Logistyki

Beetsma Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i organizowanie transportu (przyjmowanie zleceń spedycyjnych i nadzór nad ich realizacją, dobór odpowiednich do zleceń środków oraz metod transportu, obsługa giełd transportowo-ładunkowych, współpraca z działem handlowym),
  • Nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami i poszerzanie obecnej bazy klientów,
  • Optymalne wykorzystywanie środków transportowych w celu osiągania założonych efektów,
  • Wdrażanie rozwiązań mających na celu zapewnienie odpowiedniego poziomu rentowności wykonywanych transportów.

Wymagania:

  • Dwuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami,
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu oraz realizowaniu zleceń spedycyjnych w relacjach międzynarodowych,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego i j. niemieckiego,
  • Umiejętność pracy w deficycie czasu,
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz zadaniowe podejście do rozwiązywania problemów.

Oferta:

  • Wynagrodzenie podstawowe 6000 zł brutto oraz atrakcyjna premia uzależniona od wyników,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu.

Prezentacja firmy

Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest częścią międzynarodowego holdingu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Kontrola jakości