Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Specjalista ds. DTP / Grafik DTP

31-406 Kraków, małopolskie

Clonex Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

Drukarnia Clonex w związku z ciągłym rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko: grafik DTP.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
przygotowywanie do druku oraz sprawdzenie poprawności plików graficznych otrzymanych od Klienta. Są to pliki do druku: banerów, siatek, folii, plakatów oraz inne związane z drukiem wielkoformatowym i reklamą zewnętrzną.

Oferujemy: Umowę o pracę, szkolenia wstępne i okresowe, możliwość zdobycia bogatego doświadczenia, pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Miejsce pracy: Węgrzce k.Krakowa

Wymagania

Wymagania: Biegła znajomość programów graficznych: CorelDraw, Photoshop oraz Illustrator; doświadczenie oraz znajomość zagadnień DTP, doświadczenie w grafice komputerowej zdobyte podczas stałej pracy, kreatywność, zmysł estetyczny. Mile widziane doświadczenie w tworzeniu projektów graficznych dla druku offsetowego i wielkoformatowego oraz portfolio.

Specjalizujemy się w produkcji wydruków wielkoformatowych znajdujących szerokie... zastosowanie w ekspozycjach reklamowych. Kierując się potrzebami naszych klientów oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie druku, aplikacji i montażu wielkoformatowych reklam.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Kreacja artystyczna