Specjalista ds. Dotacji

HRK S.A.

Jonkowo, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla swojego klienta znego producenta z sektora technicznego poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. DotacjiMiejsce pracy: Jonkowo

Zadania:

  • monitorowanie i analiza źródeł finansowania projektów inwestycyjnych, badawczo-rozwojowych oraz szkoleniowych z programów unijnych,
  • weryfikacja terminów i rodzajów naborów dotacji,
  • przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej,
  • rozliczanie dotacji unijnych, zwłaszcza badawczo-rozwojowych i inwestycyjnych,
  • praca przy realizacji projektów, jako członek zespołu,
  • kontakt z instytucjami nadzorującymi realizacje projektów,

Wymagania:

  • min 3-letnie doświadczenie w zakresie rozliczania projektów,
  • wykształcenie wyższe, najlepiej z zakresu finansów,
  • znajomość zasad realizacji, rozliczeń i sprawozdawczości projektów dofinansowanych,
  • biegła obsługa komputera,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, pozytywne nastawienie do życia i  ludzi,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w młodym i ambitnym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • Perspektywy rozwoju zawodowego
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.