Specjalista ds. dostępności cyfrowej

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku specjalisty/tki ds. dostępności cyfrowej będzie należało m.in.:

prace organizacyjno-logistyczne związane z bieżącym prowadzeniem działań w obszarze dostępności cyfrowej;

prowadzenie i współprowadzenie szkoleń, warsztatów oraz innych imprez organizowanych w obszarze dostępności;

adaptowanie publikacji oraz innych dokumentów elektronicznych do dostępnej cyfrowo postaci;

tworzenie oraz dodawanie napisów dla osób niesłyszących do materiałów audio/video;

audytowanie dostępności cyfrowej stron internetowych, aplikacji mobilnych, dokumentów i multimediów elektronicznych;

redagowanie materiałów szkoleniowych, tekstów promocyjnych i upowszechniających dostępność cyfrową;

nawiązywanie oraz rozwijanie relacji z partnerami biznesowymi oraz jednostkami administracji publicznej w obszarze dostępności cyfrowej.

Wymagania

sprawność i skuteczność komunikacyjna (w mowie i w piśmie),

doświadczenie w wykorzystaniu mediów społecznościowych,

biegła obsługa komputera (Internet, MS Office – Excel, Word, Outlook, PowerPoint, programy graficzne),

znajomość systemów CMS w rodzaju WordPress lub Joomla będzie dodatkowym atutem,

znajomość podstaw HTML i CSS będzie dodatkowym atutem,

znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

doświadczenie w obszarze problematyki niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem,

posiadana niepełnosprawność będzie dodatkowym atutem,

doświadczenie w pracy w „trzecim sektorze” będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

NASZA MISJA: <br/> <br/>Zapewnienie równych praw i podmiotowości osób ni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat