Opis stanowiska pracy

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

Ogłasza nabór na stanowisko

Specjalista ds. dokumentacji

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie kwerend historycznych obiektów
  • Przygotowywanie dokumentacji fotograficzne, rysunkowej j i opisowej obiektów, map
  • Nadzór nad dokumentacją obiektów pozostającą w dyspozycji działu Konserwacja – ewidencjonowanie, udostępnianie
  • Przygotowywanie informacji / zestawień na temat przeprowadzonych w obiektach prac
  • Przygotowywanie informacji/ zestawień na temat obiektów
  • Archiwizacja dokumentacji konserwatorskiej, budowlanej oraz korespondencji dotyczącej uzyskania wymaganych prawem decyzji dla robót budowlanych i prac konserwatorskich
  • Tworzenie bazy danych informacji dotyczących obiektów i przeprowadzonych prac
  • Porządkowanie i przygotowywanie informacji na potrzeby umieszczenia w bazie danych
  • Współpraca z Archiwum oraz Centrum Badań w celu opracowania dokumentacji obiektów
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie budowania bazy danych i opracowywania dokumentacji obiektów (w tym udzielanie zamówień publicznych)

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie wyższe: minimum studia I stopnia na kierunku Ochrona Dóbr Kultury w specjalności konserwatorstwo lub inne studia z zakresu ochrony zabytków architektury
  • umiejętność wykonywania dokumentacji fotograficznej / opisowej / rysunkowej obiektów zabytkowych
  • znajomość technik dokumentacji i inwentaryzacji obiektów zabytkowych
  • znajomość programów graficznych: Corel Draw/ Photoshop
  • znajomość programu Auto - CAD
  • dobra organizacja pracy własnej
  • odpowiedzialność, obowiązkowość, komunikatywność
  • biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dotyczy cudzoziemców)

Termin i miejsce składania ofert:

Życiorys zawierający klauzulę o wyrażeniu zgody na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji (ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. z 2016 r., poz. 922 z późniejszymi zmianami) wraz z listem motywacyjnym należy przesłać poprzez przycisk "Aplikuj".

Termin składania podań od dnia 22 maja 2018 r. do skutecznego zakończenia naboru.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r., poz. 922 z późniejszymi zmianami):

  1. Administratorem danych osobowych jest Państwowe Muzeum Auschwitz–Birkenau w Oświęcimiu;
  2. Dane osobowe przetwarzane będą w celach związanych z przeprowadzeniem rekrutacji na stanowisko specjalista ds. dokumentacji
  3. Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania;
  4. Podanie danych osobowych wynika z przepisów prawa (art. 221 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy t.j. Dz.U.z 2018 r. poz. 108 z późniejszymi zmianami).

Prezentacja firmy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Architektura, Praca Administracja Publiczna