Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2035

Obowiązki:

Analizowanie przedłożonych przez Biura Projektów dokumentacji budowlanej oraz przygotowywanie kooferatów na posiedzeniu KOPI oceniające opracowaną przez biura projektów dokumentację projektowo-kosztorysową,
- przygotowywanie opinii do MWWO-U, programów organizacyjno-użytkowych i Programów Inwestycji,
- opracowywanie opisu przedmiotu zamówienia do przeprowadzenia postępowań na udzielanie zamówienia publicznego na opracowanie przez biura projektowe dokumentacji budowlanych,
- opracowywanie wyceny prac projektowych do ustalenia wartości szacunkowej dokumentacji budowlanej,
- opracowywanie kosztorysów inwestorskich na realizację dodatkowych robót budowlanych,
- weryfikowanie kosztorysów ofertowych, tabeli elementów i harmonogramów pod kątem zgodności z dokumentami przetargowymi,
- przygotowywanie projektów odpowiedzi na zapytania ofertowe,
- przygotowanie oceny przedstawionych ofert na opracowywanie dokumentacji i robót budowlano montażowych pod kątem zgodności z SIWZ.
Godziny pracy: 7-15.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), specjalizacja: instalacje sanitarne

Pozostałe wymagania:

  • preferowane uprawnienia wykonawcze i projektowe, umiejętności kosztorysowania, znajomość i umiejętność stosowania Prawa Zamówień Publicznych, umiejętność posługiwania się pakietem MS Office

Miejsce pracy: Saperska 1, 10-073 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca BHP / Ochrona środowiska

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy