Specjalista ds. Dokumentacji Przetargowej

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1118136

Pracuj w międzynarodowej korporacji!

Dla jednego z naszych klientów – firmy FedEx, międzynarodowej firmy logistyczno-transportowej, poszukujemy doświadczonego kandydata do pracy w dziale przetargów.

Miejsce pracy: Kraków

Główne obowiązki na stanowisku:

Do głównych obowiązków będzie należało przygotowywanie ofert oraz dokumentacji przetargowych dla klientów, ścisła współpraca z działem sprzedaży w celu stworzenia najatrakcyjniejszych propozycji biznesowych, a także przygotowywanie prezentacji w PowerPoint przedstawiających oczekiwania klientów dotyczących oferowanych usług, tworzonych na podstawie danych zawartych w Excelu.

Kogo szukamy:

- min. 3 letnie doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji przetargowych, najlepiej związanych z logistyką / łańcuchem dostaw
- znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie ( C1)
- umiejętności zarządzania projektem
- znajomość pakietu MS Office (Word, Power Point)

FedEx oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pakiet benefitów pozapłacowych (prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, voucher obiadowy oraz polisę ubezpieczeniową).
Po pół roku pracy możliwość skorzystania z dodatkowego benefitu jakim jest pakiet finansowania szkoleń .

Brzmi interesująco? Prześlij nam swoje CV w języku angielskim już dziś!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy