Specjalista ds. dokumentacji i obsługi biurowej

IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o. spółka z Grupy Nokia, zajmująca się projektowaniem oraz budową światłowodowej infrastruktury telekomunikacyjnej, poszukuje:

Główne obowiązki:

  • Obsługa korespondencji związanej z realizacją projektów:
    • dekretacja i wysyłanie pism oraz dokumentacji projektowej, nadawanie numerów,
    • obsługa systemu dystrybucji dokumentów oraz dokumentacji projektowej i przekazywanie informacji do odpowiednich osób,
    • tworzenie kopii dokumentów i przekazywanie do biur w regionach,
    • archiwizacja korespondencji,
  • Wsparcie kierownika biura w kwestiach administracyjno-biurowych,
  • Segregacja oraz rozdysponowywanie przesyłek pocztowych i kurierskich,
  • Segregacja oraz przekazywanie firmowej poczty elektronicznej,
  • Obieg dokumentów związanych z rozliczaniem podróży służbowych i rozliczeniem wydatków,
  • Obsługa klientów, gości i recepcji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy biurowej min. rok, mile widziane doświadczenie w branży budowlanej,
  • Doświadczenie w obsłudze systemu obiegu dokumentów projektowych,
  • Dobra znajomość programów MS Windows, MS Office (Outlook, Word, Excel),
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym (B2),
  • Dobra organizacja pracy,
  • Zdolność sprawnego realizowania wielu zadań, ustalania priorytetów,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe,
  • Pracę w zgranym, otwartym i rozwijającym się zespole,
  • Realny i bezpośredni wpływ na rozwój firmy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.