Specjalista ds. dokumentacji (GIS – system informacji geograficznej)

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

Oświęcim, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • organizowanie, tworzenie, aktualizacja i edycja bazy danych GIS,
  • analizy przestrzenne i zarządzanie danymi GIS,
  • udostępnianie map, danych, zasobów i wyników analiz,
  • opracowywanie zestawień i raportów,
  • integracja danych BIM i GIS,
  • zapewnienie komunikacji i przepływu informacji w zespole,
  • wspomaganie zarządzania obiektami będącymi pod opieką działu Konserwacji,
  • wsparcie techniczne dla kierownika projektu, w zakresie rozwiązywania w projektach bieżących zagadnień związanych z GIS,
  • przygotowywanie zgodnych z wymogami PZP opisów przedmiotu zamówienia,
  • przygotowanie wymagań dla podmiotów ubiegających się o udział w postępowaniach związanych z prowadzonymi projektami,
  • przygotowanie umów z wykonawcami w części merytorycznej,
  • analiza i opiniowanie rozwiązań technicznych w zakresie posiadanej specjalności,
  • opracowanie raportów i sprawozdań dotyczących powierzonych zadań oraz materiałów na potrzeby ich promocji,
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Muzeum w realizacji powierzonych zadań,
  • wykonywanie innych prac na polecenie przełożonych związanych z funkcjonowaniem Muzeum.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub archeologiczne,
  • praktyczna znajomość oprogramowania ArcGIS,
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,
  • odpowiedzialność i obowiązkowość,
  • biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dot. cudzoziemców).

Stanowisko wymaga szczególnej sprawności psychofizycznej:

  • praca na wysokości powyżej 3 m,
  • praca przy monitorze powyżej 4 godzin.

Termin i miejsce składania ofert:

Życiorys wraz z listem motywacyjnym należy przesłać za pomocą przycisku "aplikuj".

Termin składania ofert od 16 marca 2021 r. do skutecznego zakończenia naboru.

Każda złożona aplikacja powinna zwierać poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych dla celów prowadzenia tej i kolejnych rekrutacji w Państwowym Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz Urz. UE L 119 z 04.05.2016), oraz Ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1669)"

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inżynieria, Praca Analityka, Praca Inne