Specjalista ds. Data Science w Dziale Controllingu

BLACHOTRAPEZ Sp. z.o.o.

Rabka-Zdrój, k., Nowy Targ, małopolskie

BLACHOTRAPEZ Sp. z.o.o. BLACHOTRAPEZ Sp. z.o.o. BLACHOTRAPEZ Sp. z.o.o. BLACHOTRAPEZ Sp. z.o.o. BLACHOTRAPEZ Sp. z.o.o.
Jesteśmy jednym z największych producentów pokryć dachowych w Polsce i Europie, posiadającym oddziały produkcyjne w kilku europejskich krajach.

Blachotrapez na przestrzeni 50 lat działalności przeszedł drogę od prywatnego przedsiębiorstwa do międzynarodowej korporacji. Zatrudniajmy obecnie ponad 1000 pracowników. Łączymy nasze bogate doświadczenie i precyzję z ogromną pasją i chęcią ciągłego rozwoju, dzięki temu możemy wyznaczać nowe standardy w branży.

W naszym zespole cenimy ludzi, pobudzamy ich do otwartości oraz doceniamy kreatywność.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Rabka-Zdrój, k., Nowy Targ

Blachotrapez Sp. z o.o.

Jesteśmy jednym z największych producentów pokryć dachowych w Polsce i Europie, zatrudniającym obecnie ponad 700 pracowników i posiadającym oddziały produkcyjne w kilku europejskich krajach. Kluczem do sukcesu firmy oraz jej obecnej pozycji na rynku są: pasja, tradycja i wieloletnie doświadczenie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce Pracy: Rabka-Zdrój

Opis stanowiska:

  • Udostępnianie danych źródłowych na potrzeby raportowania i analizy.
  • Tworzenie raportów ad-hoc, oraz cyklicznych raportów dla Zarządu Spółki.
  • Prowadzenie analiz w obszarze działalności firmy, rekomendowanie wniosków do Zarządu.
  • Utrzymywanie kluczowych danych w systemie i dbanie o ich jakość.
  • Udział w tworzeniu standardów i zasad utrzymywania danych w systemach.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. informatyka, finanse, controlling).
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (idealnie w środowisku produkcyjnym).
  • Znajomość CDN XL.
  • Dobra znajomość SQL, znajomość podstawowych zagadnień z obszaru baz danych.
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków.
  • Znajomość zagadnień rachunkowości.

Oferujemy:

  • Stabilne miejsce zatrudnienia w Firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowa o pracę B2B
  • Możliwość praca zdalnej
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Pakiet medyczny

Proces rekrutacyjny:

  • Nadesłanie aplikacji
  • Rozmowa kwalifikacyjna
  • Przekazanie feedbacku

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Przesłanych CV nie zwracamy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.