Specjalista ds. Danych i Przestrzeni Ekspozycyjnej

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Miejsce pracy: Warszawa/Mokotów

Nr. Ref: KE/03/19

Obowiązki:

• Obsługa baz danych z obszaru sprzedaży sklepu oraz wsparcia placówek (produkty, dostawcy, ceny, marże, przeceny)

• Tworzenie i utrzymanie aktualnej bazy planów przestrzeni (map placówki)

• Poszukiwanie rozwiązań usprawniających pracę w systemie

• Raportowanie efektywności przestrzeni ekspozycyjnej w poszczególnych kategoriach

• Optymalizacja rozwiązań ekspozycyjnych

• Przygotowywanie analiz w oparciu o ustalone standardy.

Wymagania:

• Praktyczna znajomość programu Excel

• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

• Mile widziana znajomość programu AutoCad

• Dobra organizacja własnej pracy

• Zaangażowanie

• Komunikatywność.

Oferta:

• Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji

• Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.