Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Specjalista ds. części zamiennych w dziale serwisu

Miejsce pracy: Czosnów, Warszawa, Nowy Dwór Mazowiecki, Płońsk, Legionowo, Łomianki, Zakroczym, Czosnów, Jabłonna

Główne obowiązki:

  • Mailowe przyjmowanie zamówień na części zamienne od klientów,
  • Weryfikacja zamówień,
  • Doradztwo techniczne w zakresie części zamiennych,
  • Zamawianie i zarządzanie częściami zamiennymi,
  • Współpraca z magazynierami,
  • Monitoring stanów magazynowych,

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w serwisie lub z częściami zamiennymi - będzie dużym atutem,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z produktem technicznym,
  • Duża samodzielność, dokładność, odpowiedzialność i świetna organizacja pracy,
  • Dobra znajomość obsługi komputera i MS office,
  • Komunikatywny język angielski - warunek konieczny!

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio u naszego klienta,
  • Praca w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku,
  • Pracę w międzynarodowej firmie, będącej liderem na rynku,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju,
  • Benefity - karta sportowa, dofinansowanie do obiadów,
  • Miejsce pracy: Czosnów k. Warszawy.

Numer referencyjny: MSRZ/WA2/06/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.