Specjalista ds. CRM

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Retail, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. CRM. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie bezpośrednią komunikacją z Klientami firmy poprzez analizę i segmentację bazy danych, koordynację kampanii CRM oraz rozwijanie programu lojalnościowego.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży Retail, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w swojej kategorii. Obecnie, w związku z systematycznym rozwojem biznesu i struktur, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. CRM. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie bezpośrednią komunikacją z Klientami firmy poprzez analizę i segmentację bazy danych, koordynację kampanii CRM oraz rozwijanie programu lojalnościowego.

Opis stanowiska

  • Implementacja strategii CRM we współpracy z przełożonym i pozostałymi działami firmy
  • Analiza i segmentacja bazy danych i scoring klientów na potrzeby komunikacji za pośrednictwem wszystkich kanałów (telemarketing, SMS, e-mailing, tradycyjna poczta)
  • Analiza zachowań klientów i wyników kampanii, przygotowywanie predykcji dotyczących potencjału do przyszłych kampanii, analiza trendów i konkurencji, przygotowywanie i prezentowanie wniosków i rekomendacji
  • Prowadzenie działań związanych z programem lojalnościowym
  • Współpraca i konsultacje z działem prawnym w zakresie zgodności polityki i praktyk CRM z obowiązującymi przepisami
  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi w zakresie przygotowywania koncepcji kampanii, kreacji, wysyłki, monitorowanie przebiegu kampanii, optymalizacja i analizowanie wyników

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Około 2-letnie doświadczenie w obszarze CRM, mile widziane w branży Retail
  • Doświadczenie w pracy z kampaniami direct marketingowymi i szeroko pojętym budowaniem relacji z klientami
  • Rozwinięte kompetencje analityczne i umiejętność wyciągania wniosków
  • Znajomość języka SQL lub R będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Samodzielność, umiejętność efektywnego zarządzania czasem i projektami, proaktywność w działaniu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i możliwość zdobywania cennego doświadczenia zawodowego w znanej i cenionej firmie
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia i pakiet dodatkowych świadczeń (opieka medyczna, karta sportowa, bony świąteczne)
  • Pracę w międzynarodowym, otwartym i przyjaznym środowisku o wysokiej kulturze organizacji, z przejrzystymi zasadami
  • Wsparcie w realizacji celów zawodowych i możliwość rozwoju
  • Realny wpływ na rozwój organizacji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page