Specjalista ds. controllingu

OTTO Work Force

Wrocław, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wrocław

OTTO Work Force Polska Sp z o.o. jest firmą usługową działającą na rynku HR, posiadającą wieloletnie doświadczenie we wszystkich sektorach biznesu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i outsourcingu.

Poszukujemy do naszego zespołu Controllingu osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Udział w zamknięciu miesiąca, tworzenie raportów finansowych dla zarządu w Polsce i za granicą w języku angielskim
  • Analiza rentowności kontraktów oraz kontrola działań zwiększających ich rentowność
  • Kontroling kosztowy - analiza kosztów, wskazywanie nieefektywności
  • Analiza wyników finansowych spółki
  • Bieżący kontakt z kierownikami oddziałów
  • Udzielanie wsparcia analitycznego oddziałom
  • Bieżąca praca na systemie księgowym, analiza zapisów księgowych i poprawności księgowań
  • Przygotowywanie operacyjnych raportów cyklicznych
  • Udział w procesie budżetowania
  • Udział w innych projektach Grupy OTTO

Nasze wymagania:

  • Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w obszarze finansów na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy na systemach księgowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wnikliwość, asertywność, stanowczość
  • Mile widziana znajomość Power BI
  • Bardzo dobra znajomość programu Microsoft Excel
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację werbalną i pisemną (poziom B2)
  • Wykształcenie wyższe preferowane o profilu ekonomicznym

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego  i doskonalenia swoich kompetencji
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Przyjazną atmosferę opartą na pracy zespołowej
  • Pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.