Specjalista ds. Controllingu

Moltton

woj. wielkopolskie, wielkopolskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: woj. wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • Kontrola funkcjonujących w firmie procedur i procesów, w tym procesów produkcyjnych, pod kątem efektywności ekonomiczne,
  • Ustalanie stawek kosztów stanowisk produkcyjnych w SAP,
  • Kontrola przebiegu realizacji budżetu rocznego firmy w zakresie kosztów,
  • Opracowywanie i wdrażanie planów naprawczych w przypadku wykrycia nieprawidłowości w działalności operacyjnej,
  • Wsparcie w optymalizacji procesów operacyjnych,
  • Współudział w sporządzaniu miesięcznych raportów ze sprzedaży, odchyleń na produkcji, odchyleń na cenach zakupu,
  • Przygotowywanie analiz ekonomicznych projektów inwestycyjnych i innych przedsięwzięć,
  • Gromadzenie i analiza danych operacyjnych firm konkurencyjnych.

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane),
  • Doświadczenie zawodowe w pracy w zakładzie produkcyjnym (preferowana branża motoryzacyjna),
  • Wykształcenie wyższe, ekonomiczne/techniczne,
  • Biegła znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • Znajomość zasad analizy ekonomicznej,
  • Praktyczna znajomość systemu SAP,
  • Zdolności organizacyjne,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Nasz klient oferuje:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie z branży automotive,
  • Pakiet benefitów,
  • Umowę o pracę.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton